LAWETA-SOSNOWIEC.PL

LAWETA SOSNOWIEC I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
515 501 111

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Sosnowca

Firma, którą mamy przyjemność prowadzić rozwija się dynamiczne od wielu lat, a jej celem jest niesienie pomocy drogowej i nie tylko. Oferta naszej firmy jest dość szeroka, dlatego każdy z Państwa może znaleźć w niej interesującą opcję. Na co dzień zajmujemy się lawetowaniem pojazdów na terenie Sosnowca, ale świadczymy także inne usługi. Chcąc zaspokoić potrzeby wszystkich klientów umieściliśmy wśród oferowanych usług transport pojazdów. Nasza firma posiada bardzo duże doświadczenie w zakresie transportowania pojazdów na terenie całego kraju, a nawet Europy.

 

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

 

 

skontaktuj się »

Oferowana przez naszą firmę usługa lawety w Sosnowcu to nie wszystko co możemy Państwu zaproponować. Równie często podejmujemy się wykonania zleceń takich jak transport pojazdów z innego miasta czy też zagranicy. Nasi pracownicy doskonale znają topografię Polski czy też innych miast Europy, a dodatkowo posiadają duże doświadczenie i wiedzę z zakresu przepisów czy też wymogów obowiązujących w danym Państwie. Stąd też transport pojazdów wykonywany przez naszych kierowców zawsze przebiega sprawnie i bezproblemowo.

 

 

Co oferuje nasza firma?

 

 

. Podejmując się przetransportowania pojazdu na terenie Polski lub z innego kraju pragniemy zaspokoić Państwa potrzeby, a także spełnić wszystkie oczekiwania. To właśnie, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo transportowanego pojazdu, a także na siebie bierzemy załatwienie wszystkich niezbędnych formalności. Ma to zapewnić Państwu pełen komfort i wygodę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 5

Jak wygląda transport pojazdów?

Sam transport pojazdów odbywa się zawsze w umówionym przez nas z klientem czasie i miejscu. Wszelkie szczegóły umowy są dogadywane podczas rozmowy, w której klient zleca nam wykonanie transportu. Po podpisaniu umowy praktycznie wszystko jest dla nas jasne, stąd też przystępujemy w danym dniu do działania. Nasza firma oferuje usługi lawetą w Sosnowcu i okolicy, ale transport pojazdów dotyczyć może nie tylko całego kraju, ale także Europy. Do każdego zlecenia podchodzimy oczywiście w sposób indywidualny.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY