LAWETA-SOSNOWIEC.PL

LAWETA SOSNOWIEC I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
515 501 111

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Sosnowcu

Celem działań wykonywanych każdego dnia przez pracowników naszej firmy jest niesienie pomocy wszystkim właścicielom pojazdów i kierowcom, którzy znaleźli się w mało komfortowej sytuacji na drodze. Otóż zarówno wypadki jak też niespodziewane awarie doprowadzić mogą do unieruchomienia pojazdu czy inaczej jego niezdolności do dalszej jazdy. A to z kolei oznacza konieczność odstawienia samochodu do warsztatu mechanicznego celem jego naprawy. To właśnie za wykonywaniem takich zadań stoi nasza firma oferująca usługi lawetą w Sosnowcu oraz okolicy.

 

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

 

skontaktuj się »

Nawiązanie współpracy z naszą firmą jest niezwykle proste. Tak naprawdę wystarczy już jedna rozmowa telefoniczna by zlecić nam przetransportowanie uszkodzonego lub nienadającego się do dalszej jazdy auta w dowolne miejsce. Wybierając nasz numer telefonu po chwili łączą się Państwo z jednym z naszych wykwalifikowanych pracowników. To właśnie podczas rozmowy z naszym fachowcem możecie skorzystać z usługi jaką jest holowanie pojazdów.

 

 

Jak skorzystać z usługi holowania pojazdu?

 

 

Wystarczy, że opiszecie swój problem, a także odpowiecie na pytania zadawane przez naszego pracownika. Po ustaleniu wszystkich szczegółów na miejsce, w którym się znajdujecie wysyłana jest profesjonalna ekipa z lawetą. Świadcząc usługę lawetą w Sosnowcu możemy zagwarantować kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy, a także bezpieczeństwo i komfort.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
3 + 8

Jak wygląda holowanie pojazdów?

Wykonywane przez naszą firmę oferującą usługę lawetowania w Sosnowcu i okolicy odholowywanie pojazdów przebiega zawsze bardzo sprawnie i bezproblemowo. Wszystko to zawdzięczać można dostępowi do najlepszego sprzętu, a także wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale znają się na rzeczy. Samo holowanie pojazdów polega na załadowaniu uszkodzonego auta na lawetę, a następnie przetransportowanie go w wybrane przez klienta miejsce. Może to być zarówno warsztat mechaniczny jak też każda inna dowolna lokalizacja. Kierując się zadowoleniem klienta jesteśmy otwarci na współpracę z każdym klientem.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY