LAWETA-SOSNOWIEC.PL

LAWETA SOSNOWIEC I OKOLICE 24H

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
515 501 111

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Jak mogę zamówić lawetę pod wskazany adres?

Złożenie zamówienia lawety w dowolne miejsce można złożyć w najszybszy sposób kontaktując się z naszą firmą telefonicznie. Wystarczy wybrać numer, a następnie połączyć się z jednym z naszych pracowników, który poprowadzi klienta przez wszystkie etapy. Po krótkiej rozmowie można przejść do ustalania szczegółów zlecenia takich jak miejsce, a także czas. Świadczymy zarówno ekspresową pomoc lawetą jak też umożliwiamy zamówienie usługi z dużym wyprzedzeniem.

Chcę sprowadzić samochód z zagranicy. Czy mogę skorzystać z Waszych usług?

Oczywiście, że tak. Nasza firma oferuje transportowanie pojazdów nie tylko na terenie Polski, ale także innych krajów. Zlecając nam transport samochodu na lawecie z dowolnego kraju klient zyskuje gwarancję bezpieczeństwa, a także spełnienia wszelkich wymogów. Wszystkie formalności są po naszej stronie, a ponadto oferujemy także szereg usług dodatkowych. Nasi pracownicy znają doskonale przepisy, topografię Państw oraz posiadają duże doświadczenie.

Gdzie odstawicie mój samochód, który znajduje się na lawecie?

Tak naprawdę miejsce, w które mamy odholować pojazd klienta wybierane jest właśnie przez niego. Dla nas nie ma znaczenia lokalizacja, dlatego jesteśmy otwarci na różne życzenia klientów. Oferujemy zarówno transport samochodu na lawecie do wybranego przez klienta warsztatu mechanicznego jak również możemy polecić punkt, z którym współpracujemy od lat. Oprócz tego możemy odstawić auto w dowolne inne miejsce jeżeli klient wyrazi takie życzenie.

Auto nie chce odpalić. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji?

W sytuacji, gdy samochód nie chce odpalić najlepiej jest nie robić przy nim nic. Jednocześnie należy jak najszybciej wybrać numer do naszej firmy, która na miejsce wyśle profesjonalnego fachowca. Po kilkunastu minutach pracownik znajduje się zazwyczaj na miejscu i może przejść do pracy. Najważniejsze jest właściwe zdiagnozowanie problemu co jest dla naszych specjalistów kwestią paru chwil. Po tym etapie następuje awaryjne uruchamianie pojazdu.

Czy wykonujecie szybkie naprawy na drodze?

Tak, nasza profesjonalna ekipa gotowa jest do niesienia ekspresowej pomocy nawet na środku drogi. Po zgłoszeniu przez klienta potrzeby skorzystania z naszej pomocy wysyłamy na miejsce doświadczonego pracownika, który posiada przy sobie niezbędne narzędzia. Już po chwili dociera on na miejsce i diagnozuje problem. Następnie w szybkim tempie skutecznie usuwa on przyczynę drobnej awarii, a samochód jest gotowy do dalszej jazdy. Takich napraw dokonujemy w każdym miejscu – nawet na środku drogi.

Zatankowałem nieodpowiednie paliwo do baku. Czy macie jakieś rozwiązanie?

Oczywiście, że tak. Nasza firma oferuje dowożenie paliwa we wskazane przez klienta miejsce, dlatego też w przypadku zatankowania nieodpowiedniego paliwa służymy bardzo szybko pomocą. Na miejsce wysyłamy zawsze profesjonalnego pracownika, który doskonale zna się na rzeczy. Jego praca polega zazwyczaj na usunięciu z baku złego paliwa, a zatankowanie w jego miejsce tego odpowiedniego. Dowozimy wybrane przez klienta paliwo w każdą lokalizację.

Ile kosztuje odholowanie samochodu osobowego?

Cena odholowania pojazdu osobowego do wybranego przez klienta miejsca zależy od kilku czynników. Po pierwsze wpływ na cenę ma odległość punktu, do którego zlecono nam transport auta. Ponadto istotne są także takie aspekty jak długość trasy czy też dodatkowe usługi, z których skorzystał klient. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe, dlatego ostateczna cena jest zawsze przystępna na każdą kieszeń, a do tego adekwatna do wykonanych przez nas obowiązków.

Ile czasu muszę czekać na dojazd lawety?

Czas oczekiwania na dojazd lawety jest zróżnicowany, gdyż zależny jest od wielu czynników. Przede wszystkim istotna jest lokalizacja i odległość od naszego punktu. Dodatkowo wpływ na czas dotarcia przez nas na miejsce zdarzenia ma także porad dnia i natężenie ruchu. Zazwyczaj dojazd na terenie miasta zajmuje nam od kilku do kilkunastu minut natomiast do okolicznych miejscowości dojeżdżamy nieco dłużej. Zawsze staramy się jak najszybciej dotrzeć na miejsce zdarzenia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
9 + 9

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY