LAWETA-SOSNOWIEC.PL

LAWETA SOSNOWIEC I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
515 501 111

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Nasza firma transportowa od lat oferuje usługi holowania w Sosnowcu i okolicach – niosąc bezwzględną pomoc wszystkim potrzebującym kierowcom. Równocześnie nasza firma jest oddana bezpieczeństwu na drodze i robimy wszystko, by było one zapewnione w jak najlepszej formie na co dzień, a przyczyniamy się do tego z każdą wysłaną przez nas lawetą Sosnowiec.

Naszym ogromnym atutem są nasi doświadczeni pracownicy – to właśnie oni dostarczą powierzony w nasze ręce samochód bez jakichkolwiek dodatkowych uszkodzeń. Dzięki temu szybko i bezpiecznie można wrócić na drogę.

 

Nasza usługa holowania w Sosnowcu obejmuje:

  • najnowszy sprzęt holowniczy
  • przyjazne ceny, profesjonalne podejście
  • pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

skontaktuj się »

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy najlepszym holowniczym zespołem pomocy drogowej w tym regionie. Nasze zaangażowanie w jakość usług zapewniło nam niezmiennie przychylne rekomendacje ze strony klientów, a to że polecają nasze usługi innym – jest tego najlepszym dowodem.

 

 

Jeśli chodzi o usługi lawetą w Sosnowcu – to Państwa zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem!

 

 

Holowanie w naszym wykonaniu to szybki i bezproblemowy proces. Dzwoniąc do nas można mieć pewność, iż należytej pomocy udzieli czołowy dostawca wysokiej jakości, konkurencyjnego cenowo holowania i pomocy drogowej w całym Sosnowcu i okolicach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
0 + 6

Potrzeba laweta? Jesteśmy do dyspozycji?

Jesteśmy dumni z dostarczania niezrównanej obsługi klienta, holowania bez uszkodzeń i niezawodnej reakcji na czas. Nasza firma holownicza dysponuje lawetami zdolnymi do holowania dowolnych pojazdów od samochodów po motocykle, a nawet ciężarówki czy przyczepy ciągnikowe.

 

Po prostu, jeśli chodzi o wysokiej jakości usługi holownicze w Sosnowcu – na nas można liczyć!

 

Dlaczego powinni Państwo zadzwonić właśnie do nas? Ponieważ dbamy o tradycyjne wartości, a doskonała obsługa klienta, uczciwe ceny i najwyższa jakość wykonania to nasz znak rozpoznawczy.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY