LAWETA-SOSNOWIEC.PL

LAWETA SOSNOWIEC I OKOLICE 24H

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
515 501 111

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W Sosnowcu i okolicach

Drobne usterki i awarie dotykają pojazdy mechaniczne takie jak samochody dość często. W efekcie często auto nie nadaje się do dalszego ruchu na drodze, a jego właściciel jest unieruchomiony. Dość często bowiem spotkać można się z sytuacją, w której auto odmawia posłuszeństwa na środku drogi. Taka patowa sytuacja ma jednak bardzo proste rozwiązanie. Otóż wystarczy usunąć na miejscu zdarzenia wszelkie uszkodzenia i usterki, a następnie można ruszać w dalszą trasę. Problemem jest jednak najczęściej brak wiedzy, narzędzi lub doświadczenia. Z takich właśnie powodów odradza się samodzielne wykonywanie napraw samochodowych. Nasza firma oferuje usługę lawetą w Sosnowcu oraz jego okolicy, a dodatkowo zajmujemy się także wykonywaniem drobnych napraw na drodze. W praktyce oznacza to, że bez względu na miejsce wystąpienia awarii możecie Państwo liczyć na naszą fachową pomoc m.in.:

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa;
  • Awaria systemów bezpieczeństwa;
  • Rozładowanie akumulatora.

skontaktuj się »

Oczywiście nie każdy przypadek uszkodzonego auta nadaje się do zakwalifikowania jako drobna awaria, którą można usunąć bardzo szybko na miejscu zdarzenia. W takich sytuacjach konieczne jest odholowanie pojazdu do warsztatu mechanicznego co można wykonać naszą lawetą w Sosnowcu. Z drugiej jednak strony równie często pojawiają się przypadki, w których auto zostaje dotknięte jedynie niewielką awarią, a co za tym idzie istnieje możliwość bardzo szybkiej naprawy.

 

 

Kiedy wykonujemy drobne naprawy na drodze?

 

 

Za wykonaniem takiego zadania stoją nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy posiadają duże doświadczenie i wiedzę. Stąd też szybko i łatwo diagnozują oni problem i sprawnie podejmują dalsze czynności naprawcze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
8 + 0

Jak wyglądają drobne naprawy na drodze?

Usuwanie usterek i awarii, które dotknęły auto to zadanie wymagające specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, dlatego zawsze w takich przypadkach na miejsce wysyłamy profesjonalistę. W sytuacji, gdy auto musi zostać odholowane zapewniamy swoją usługę lawetowania w Sosnowcu. Jeśli zaś usterkę da się usunąć na miejscu sprawnie i bezproblemowo zajmujemy się dopełnieniem swojego obowiązku.

 

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY